نتایج جستجو برای عبارت :

پاسخ پیامبر به ادعای عمر بن خطاب

وصف روزگاران بعثت پیامبر صلى الله علیه و آله در کلام امیر المومنین علیه السلام
امیر المومنین علیه السلام فرمودند:
أَرْسَلَهُ عَلَى حِینِ فَتْرَةٍ مِنَ الرُّسُلِ وَ طُولِ هَجْعَةٍ مِنَ الْأُمَمِ وَ اعْتِزَامٍ مِنَ الْفِتَنِ وَ انْتِشَارٍ مِنَ الْأُمُورِ وَ تَلَظٍّ مِنَ الْحُرُوبِ وَ الدُّنْیَا كَاسِفَةُ النُّورِ ظَاهِرَةُ الْغُرُورِ عَلَى حِینِ اصْفِرَارٍ مِنْ وَرَقِهَا وَ إِیَاسٍ مِنْ ثَمَرِهَا وَ [إِعْوَارٍ] اغْوِرَارٍ مِنْ مَا
دوستانی که رمز رو یادم رفته بهشون بدم لطفا اینجا رمز نخوان! از خودم بپرسین بهتون بگم!
من کامنت ها رو نمی خونم، بنابراین امکان این رو ندارم که نظرهایی که خطاب به شخص مورد نظر نیستن رو پاک کنم. در نتیجه اگه زیر پست اصلی کامنت بذارین و خطاب به من باشه، کامنتتون تا ابد اونجا می مونه و شخص مورد نظر می خونَدِش و طبیعتا هدف شما این نبوده.
بنابراین خطاب به من فقط تو وبلاگ خودم صحبت کنین!
دمتونم گرم و بوس بهتون!
ببنید امام معصوم درباره امام زمان عج چه میگوید :
امام صادق ع :  این گونه خطاب می کند:«ای آقای من، 
غیبت تو خواب از من ربوده، بسترم را برایم تنگ ساخته،روح و روانم را بی‌تاب کرده است.
منبع :کمال الدین / ج2 / باب 33
چند شب برا ظهورش نخوابیدیم؟!
چقدر گریه و ناله کردیم؟!
چقدر ندبه و عهد خوانده‌ایم؟!
چقدر انفاق و نذر کرده ایم؟!
⛔️در کل برا ظهورش چه کرده ایم

.#نشر_صدقه_جاریستhttp://eitaa.com/joinchat/2238513161C70e8a50686•┈••✾✾••┈•

«پاسخ پیامبر (ص) به ادعای عمر بن خطاب»

و در الدر المنثور است که احمد و بخارى از عبد الله بن هشام روایت کرده اند که گفت:
ما با رسول خدا (صلى الله علیه و آله) بودیم، حضرت دست عمر بن خطاب را گرفته بود، عمر گفت: یا رسول الله! به خدا سوگند تو در دل من از هر چیز دیگرى غیر از جانم محبوب ترى.
حضرت فرمود: احدى از شما ایمان نیاورده مگر وقتى که من از جانش هم محبوب تر باشم.
«تفسیر المیزان/ جلد نهم / ذیل بحث روایی مربوط به آیات ۱۷ الی ۲۴ سوره توبه»
بیاین یه بازی کنیم:
1- تا به حال با چه کلماتی خطاب شدید که خیلی خوشتون اومده؟
(اگه خواستید بگید خطاب کننده چه کسی بوده)
2- دوست دارید با چه کلماتی خطاب بشید؟
(اگه خواستید بگید توسط چه کسی)

ب.ن: خب حالا جوابهای خودم:
1- بابا توسط عمو و برادر و مادرم
مامان یا مامانی توسط پدر و عمو و پسرعموم
دتر (دختر به زبان مازندرانی)
2- این که "دخترم" صدام کنن
تهران برای منِ بچه شهرستانی با یک حس همه‌گیر شروع شده بود. حسِ بی‌کسی همراه با ترس. فرهنگ مردم چندپاره‌ی تهران برای منی که تا چند سال پیشش با مردمِ گرم و بی‌شیله‌پیله‌ی کرمان سر کرده بودم ترسناک بود. هیچ‌وقت یادم نرفت آن صحنه‌ای را که یکی دو سال قبل از کنکور در ابتدای سفر به تهران اتفاق افتاد. رفته بودیم از راه‌آهن تهران ماشین‌مان را که با قطار آمده بود بگیریم. مسئول جوان آن‌جا پدرم را با "تو" خطاب می‌کرد. برای من که حرمت پدری را در خانه
روسو جمله ی خوبی خطاب به روحانیان مسیحی داشت
میگفت: دست از اثبات حقانیت مسیحیت بردارید
چون مسیحیت واقعاً برحق است
بیایید اثبات کنید که خودتان مسیحی هستید...!

این چیزی ست که نیاز به اثبات دارد
به همین سیاق، باید خطاب به تمام مذهبیان گفت
دست از اثبات وجود خدا بردارید، وجود خدا نیازی به اثبات ندارد!!
شما با رفتار نیکتان، اثبات کنید که به وجود خدا اعتقاد دارید!
184-  و من کلام له (علیه السلام)> قاله للبرج بن مسهر الطائی و قد قال له بحیث یسمعه "لا حکم إلا للّه"، و کان من الخوارج <اسْکُتْ قَبَحَکَ اللَّهُ یَا أَثْرَمُ فَوَاللَّهِ لَقَدْ ظَهَرَ الْحَقُّ فَکُنْتَ فِیهِ ضَئِیلًا شَخْصُکَ خَفِیّاً صَوْتُکَ حَتَّی إِذَا نَعَرَ الْبَاطِلُ نَجَمْتَ نُجُومَ قَرْنِ الْمَاعِزِ. 
خطبه 184-خطاب به برج بن مسهر افشای منافق خاموش باش! خدا رویت را زشت گرداند، ای دندان پیشین افتاده بخدا سوگند! آنگاه که حق آشکا
پاسخ به سوال مطرح شده در تاریخ 20 شهریور سال 1398 ساعت 04:57 بامداد توسط سید امینه میرحسینی:
+ سلام، در ابتدای کلام رعایت ادب می کنم و به شما و تیم خوبتون خداقوت عرض می کنم، جناب احسانی سوالی برای بنده پیش آمده که ترجیح دادم از شما و تیم محترمتون پاسخ اون رو دریافت کنم.
فرض کنیم تعداد 20 تا کلید یا Button روی فرم دارم، حالا میخوام بصورت Dynamic وار یا پویا با انتخاب خود کاربر یا از طریق یک textbox هر کدوم از کلید هارو انتخاب کنیم، مثلا تو بحث بخت آزمایی و یا فال
من عمه هستم تو بابا محرم محسن ربانی بوستان کتاب قم
من عمه هستم تو بابا : روایت کربلا از زبان حضرت رقیه(س) خطاب به علی اصغر
من عمه هستم تو بابا : محسن ربانی، بوستان کتاب قم
معرفی:
اینبار کربلا را از زاویه نگاه دختر امام بخوانیماین کتاب را قلباً دوست دارم خیلی زیاد…از زبان حضرت رقیه (س) خطاب به حضرت علی اصغر است که در دنیای کودکانه خود از ابتدای همراهی بابا تا شهادت حضرت را روایت می‌کند و این جمله زیبا که : رابطه من و تو مثل رابطه عمه زینب و باباست
برخی اتفاقات ساده آدم را عمری درگیر خود می کنندمثلا یک نظر به چهره فردی، عشقی را بیدار می کند که تا ابد گریبان آدمی را می گیرد. عشقی که چون تیغی دو لبه گاهی سعید و گاهی ...اصلا انتظار نداشتم جمله «چی میگی بچه؟!» برای من چنین نقشی ایفا کند. خیلی دوست داشتم ببینمش اما روزگار چنین نخواست تا یک سال بعد فهمیدم چرا یکدفعه عاشق او شدم.سال 92 جمعی با تکاپوی بسیار خود را به سوریه رساندند. بعد از دربه‌دری‌های زیاد، موقع برگشت به ایران در فرودگاه دمشق، حید
نام تمام پرنده هایی که در خواب دیده امبرای تو در این جا نوشته امنام تمام آنهایی را که دوست داشته امنام تمام آن شعر های خوبی را که خوانده امو دستهایی را که فشرده امنام تمامی گل ها رادر یک گلدان آبیبرای تو در این جا نوشته اموقتی که می گذری از این جایک لحظه زیر پاهایت را نگاه کنمن نام پاهایت را برای تو در این جا نوشته  
-----
خطاب به پروانه ها-رضا براهنی
دفاع مولوی رومی از عمر بن خطاب (قاتل حضرت زهرا سلام الله علیها) و گستاخی و توهین به شیعیان
مولوی رومی در اشعار خود تعصب خود را به ولایت دشمنان اهل بیت علیهم السلام به وفور نشان داده است و بارها به شیعیان اهل بیت علیهم السلام اهانت کرده است (بر خلاف ادعای عده‌ای که مدعی تشیع وی هستند)؛ چنانچه در شعری می‌گوید:
این بیان اکنون چو خر بر یخ بماند
چون نشاید بر جهود انجیل خواند
کی توان با شیعه گفتن از عمر
کی توان بربط زدن در پیش کر
مثنوی، تألیف مولوی،
برائت صریح امام خمینی از عمر بن خطاب
سید روح الله خمینی در کتاب کشف الاسرار خود پس از بیان حدیث قرطاس و توهین عمر بن خطاب به رسول خدا صلی الله علیه و آله، عمر را یاوه‌سرا و اصل کفر و زندقه می‌نامد.
وی می‌نویسد:
در آن موقع که پیغمبر خدا صلی الله علیه و آله در حال احتضار و مرض موت بود، جمع کثیری در محضر مبارکش حاضر بودند. پیغمبر فرمود: بیائید برای شما یک چیزی بنویسم که هرگز به ضلالت نیفتید. عمر بن الخطاب گفت «هجر رسول الله» و این روایت را مورخین و
یه تریبون آزاد، برای شما.
کامنت‌های این پست به تایید نیازی ندارن دیگه حواستون باشه :))
بنویسید از هر چیزی که دوست دارید، خطاب به من، خطاب به خودتون... خاطره تعریف کنید، جک بگید، از وبلاگ من یا نوشته های من بگید، نقد کنید، تعریف کنید، سوال کنید... هرچی هرچی خودتون دوست دارین...
دوست دارم بشنومتون شماهایی که هنوز اینجا رو دنبال میکنید :)
روزی پادشاهی ولخرج هنگام عبور 
از سرزمینی با دو دوست جوان 
ملاقات کرد

➖این دو دوست بینوا که تا آن زمان 
با گدایی امرار معاش می‌کردند
همچون دو روی یک سکه جدا نشدنی 
به نظر می‌رسیدند

پادشاه که آن روز سرحال بود 
خواست به آنها عنایتی کند
پس به هر کدام پیشنهاد کرد 
آرزویی کنند

ابتدا خطاب به دوست کوچک‌تر گفت: 
به من بگو چه می‌خواهی 
قول می‌دهم خواسته‌ات را برآورده کنم

اما باید بدانی من در قبال هر لطفی 
که به تو بکنم دو برابر آن را 
به دو
در پی آسمانی‌شدن سردار سرافراز اسلام
سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پیامی «خطاب به ملت عزیز ایران» صادر کردند.
پاسخ شما به پیام ایشان چیست؟
هم‌چنین شما مخاطبین عزیز می‌توانید پیام‌های خود را خطاب به رهبرانقلاب با هشتگ #سلیمانی_آسمانی در حساب‌های کاربری خود در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید.
پاسخ مرحله 1 بازی کلماتیک
۱ – کلمات این مرحله : آب / بابا
جواب بازی کلماتیک
جواب مراحل بازی کلماتیک
پاسخ مرحله 2 بازی کلماتیک
۲ – کلمات این مرحله : با / ابا
پاسخ مرحله 3 بازی کلماتیک
۳ – کلمات این مرحله : ری / رای / یار
پاسخ مرحله 4 بازی کلماتیک
۴ – کلمات این مرحله : بت / تب / تاب
پاسخ مرحله 5 بازی کلماتیک
۵ – کلمات این مرحله : لب / بلا / بال
پاسخ مرحله 6 بازی کلماتیک
۶ – کلمات این مرحله : شک / کت / کش / تشک
پاسخ مرحله 7 بازی کلماتیک
۷ – کلمات این مرحله : زر / و
توضیحات فایل
دانلود فایل متن ٬ ترجمه و شرح کامل رسائل شیخ انصاری« به روش پرسش و پاسخ» با فرمت ورد در ۵۳۶۲ صفحه
ترجمه‌ای که به اصل متن بسیار نزدیک است به طرح سؤالات از عین عبارات پرداخته و براساس محتوای متن به پاسخ آنها همت گماشته و امیدوارم که مورد استفاده طلاب فاضل، دانش‌پژوهان و دانشگاهیان محترم قرار گیرد .
بخشی از متن شرح و ترجمه کامل رسائل شیخ انصاری :
پس مطالب ما در سه مقصد بیان می‌شود.
مقصد اول: در قطع، مقصد دوم در ظن، مقصد سوم در توضیح
پ ن: خطاب من به مفسدان اقتصادی: راحت به فساد خود ادامه دهید؛ انگار خود ملت می‌خواستند که فساد اقتصادی رواج داشته باشد.
پ ن: خطاب من به رئیسی: تو گفتی فقر را لمس کردم، شاید مردم از بس دورغ شنیده بودند، دیگر حرف راست را باور نمی‌کردند. و جالب این است که الان می‌گویند: اگر مسئولین قشر غنی جامعه باشند ، حرف و درد مردم را نمی‌فهمند.
خدایا این مردم را چه شده؟ تو آگاهی....من نمیدانم....
#خانه_دوست #مفسد_اقتصادی #رئیسی #فقر #درد_مردم #مسئولین_بی_درد #اشرافی_
آیا کسی برای یادگیری یک زبان از Rosetta Stone استفاده کرده است؟من سعی کردم با استفاده از این برنامه یک زبان جدید برای سفر کاری خود بیاموزم. آنچه اتفاق افتاده استبیشتر بدانید12 پاسخزاریتا لوپززاریتا لوپزپاسخ داده شده 47 ساعت پیش · نویسنده دارای 289 پاسخ و نمایش پاسخ 62.1k است
ادامه مطلب
سوالات دکتری پرستاری (سال 86 تا امسال )با پاسخ

300 سوال مبانی مراقبتهای پرستاری با پاسخ تستی و تشریحی
300 سوال روش تحقیق پرستاری  با پاسخ

350 سوال آمار زیستی (پرستاری ) با جواب

250 سوال  استعداد تحصیلی پرستاری با جواب

نمونه سوالات دکتری پرستاری (سال ۸۶ تا امسال )با پاسخ +سوالات جهت آمادگی (جهت دانلود کلیک کنید)
مردی سرخ روی از اهالی شام به فاطمه دختر امام حسین نگاه می کند و به یزید می گوید: «این کنیزک را به من ببخش.»
فاطمه ناگهان بر خود می لرزد، ترس در جانش می افتد، خود را در آغوش تو می افکند و گریه کنان می گوید: «عمه جان! یتیم شدم! کنیز هم بشوم؟!»
و تو فاطمه را در آغوشت پناه می دهی و آنچنانکه یزید و آن مرد بشنوند، می گویی: «نه عزیزم! این حرف بزرگتر از دهان این فاسق است.»
و خطاب به آن مرد می گویی: «بد یاوه ای گفتی پست فطرت! اختیار این دختر نه به دست توست و نه
{سبک زندگی مهدوی - شماره 34}

کیفیت برخورد با کودکان

یکی از برنامه های سبک زندگی مهدوی، چگونگی ارتباط با کودکان است و این موضوع هم شامل فرزندان ما میشود و هم شامل فرزندان مومنین.
امام سجاد(ع) در مورد حقوق کودک می فرماید: «حق کودک این است که در آموزش او مهربان باشی و از او درگذری و عیبش را بپوشانی و با وی مدارا کرده و یاری اش کنی»[من لا یحضره الفقیه ج۲ ص۶۲۵]
این روایت می تواند هم خطاب به والدین باشد، هم خطاب به معلمان و هم خطاب به بزرگان فامیل نس
مناظره خواندنی فیدل کاسترو با پاپ ژان پل دومپاپ ژان پل دوم پاپ اسبق کاتولیک‌های جهان در سال ١٩٩٨ به کوبا سفر کرده بود. در این ملاقات پاپ ژان پل دوم از باب ارشاد و نصیحت به فیدل کاسترو گفت:" آیا شما به کلیسا ایمان دارید ؟"فیدل با زیرکی جواب داد:" آیا شما خود به خداوند ایمان دارید؟! "پاپ که از این پاسخ جا خورده بود چند لحظه سکوت کرد و گفت:"مردم عادی به خداوند ایمان دارند، چطور ممکن است من در مقام جانشین عیسی مسیح به خدا ایمان نداشته باشم؟"سپس کاستر
سلامدر صورتی که مطلبی خطاب به بنده دارید در بخش نظرات اعلام بفرمائید . یا این که از روش های زیر استفاده کنید :
ایمیل : Aash.vov.ir@gmail.com
پیام رسان آی گپ : mohsennajafi
پیام رسان ایتا : Khbartar1
نکته : برای ارسال سوال و مطلب به پست های مربوطه مراجعه بفرمائید . 
پاسخ به سوالات متداول :
* در مورد پست های رمزدار
نکته مهم و کلیدی برای کسانی که عضو بیان هستند:
در صورتی که با اکانت تون به بنده پیام خصوصی بدید، امکان پاسخ خصوصی دادن به شما فراهم هست، کافیه در اکانت تون ب
11-  و من کلام له (علیه السلام)
> لابنه محمد ابن الحنفیة لما أعطاه الرایة یوم الجمل <
تَزُولُ الْجِبَالُ وَ لَا تَزُلْ عَضَّ عَلَی نَاجِذِکَ أَعِرِ اللَّهَ جُمْجُمَتَکَ تِدْ فِی الْأَرْضِ قَدَمَکَ ارْمِ بِبَصَرِکَ أَقْصَی الْقَوْمِ وَ غُضَّ بَصَرَکَ وَ اعْلَمْ أَنَّ النَّصْرَ مِنْ عِنْدِ اللَّهِ سُبْحَانَهُ.
خطبه 011-خطاب به محمد حنفیه 
آموزش نظامی 
اگر کوهها از جای کنده شوند تو ثابت و استوار باش، دندانها را بر هم بفشار، کاسه سرت را
در خصوص موضع گیری اخیر پوتین
آیا پوتین علیه ایران موضع گیری کرده است؟
در پی تصمیم جدید ایران در تعلیق عمل به بعضی از بندهای برجام، بعضی از سایت ها و شبکه های اجتماعی فارسی اینگونه گزارش داده اند که پوتین هم علیه ایران موضع گیری کرده است. اما اگر به زیرنویس گفته های پوتین به زبان انگلیسی مراجعه شود، مشخص می گردد که در ترجمه و بازتاب فارسی آن شیطنت شده است.
پوتین به صراحت، خروج آمریکا از برجام را عامل اصلی بحران اخیر معرفی کرده و خطاب به طرف ار
فاحشه مبینه چیست؟!
سید شرف الدین حسینی استرآبادی رضوان الله علیه، عالم بزرگ شیعه روایت کرده است:
قال محمد بن العباس رحمت الله علیه: حدثنا الحسین بن أحمد، عن محمد بن عیسى، عن یونس، عن كرام، عن محمد بن مسلم، عن أبی عبد الله علیه السلام قال: قال لی: أتدری ما الفاحشة المبینة ؟ قلت: لا. قال: قتال أمیر المؤمنین علیه السلام یعنی أهل الجمل.
محمد بن مسلم گفت: امام صادق علیه السلام به من فرمودند: آیا می‌دانی فاحشه مبینه ( آیه سی‌ام سوره مبارکه احزاب) چیس
عزیزانی که نظر می دهند برای دریافت پاسخ مناسب موارد زیر را مشخص کنند :
1- سن خودشان ؟
2- میزان تحصیلات ؟
3- بچه کجایی ؟
4- میزان شناخت از دنیای امروز و گذشته ؟
5- چقدر قرآن می خوانید و چقدر به کار برده اید و از آن در مسائل دنیوی سود برده اید و جلوی خسران و ضرر و زیانتان را گرفته است ؟
از پاسخ به افراد زیر 37 سال به دلیل بچه گی معذورم ...

رهبرمعظم انقلاب خطاب به نمایندگان مجلس:روحیه‌ی ایمان و انگیزه‌ی انقلابی باید بر همه‌ی کارهای نماینده‌ی محترم مجلس حاکم باشد.
♦️نگهبانی از دستاوردهای انقلاب و مبانی نظام، جزو سوگند نمایندگی شما است که اگر این انجام نگیرد، حضور نماینده، هم از لحاظ قانونی اشکال پیدا میکند، هم از لحاظ شرعی اشکال پیدا میکند.♦️اگر چنانچه دستاوردهای انقلاب مراعات نشود و دستاوردهای نظام مورد توجّه قرار نگیرد، این، هم از لحاظ قانون اساسی، هم از لحاظ شرع دچ
یکی از دغدغه های والدین پاسخ به سوالات جنسی کودک است. در ابتدا همیشه هم سطح کودک بنشیند، دست از کار خود بکشید هم سطح او بنشیند، چشم در چشم او شوید. ابتدا به او امنیت بدهید و بگویید افرین که سوال پرسیدی اما ابتدا ریشه سوال را پیدا کنید اگر سوال در سن کودک نبود نشانه هایی از زنگ خطر است.
اگر پاسخ را بلد نبودید صادقانه به او بگویید که نمیدانید ولی پاسخ را برای او پیدا میکنید و اگر ان را بلد بودید در سطح سن کودک پاسخ دهید. این مسئله پیچیده ای ست و بای
رییس یک کارخانه بزرگ، معاون خود را احضار کرده، به او می گوید: روز دوشنبه، حدود ساعت هفت عصر، ستاره دنباله دار هالی دیده خواهد شد. نظر به این که چنین پدیده ای هر هفتاد و هشت سال یک بار تکرار می شود، به همه کارگران ابلاغ کنید که قبل از ساعت هفت، با به سر داشتن کلاه ایمنی، در حیاط کارخانه حضور یابند تا توضیحات لازم داده شود. در صورت بارندگی، مشاهده هالی با چشم عریان (غیر مسلح) ممکن نیست و به همین خاطر کارگران را به سالن نهارخوری هدایت کنید تا از ط
روشهای افزایش سرعت تست زنی١-  نباید هنگام زدن تست های آموزشی زمان را در نظر بگیرید و سعی کنید سوالات را پاسخ دهید در صورتیکه نتوانستید پاسخ سوال را بیابید ابتدا به جزوه و کتاب درسی خود و در نهایت به پاسخ نامه مراجعه کرده و در صورتیکه تست نکته جدیدی داشت آن را وارد خلاصه نویسی های خود نمایید.
ادامه مطلب
سوالاتی که کاربران باشگاه خبرنگاران جوان در قسمت کلینیک آنلاین مطرح کرده‌اند، عضو انجمن متخصصان گوارش و کبد ایران پاسخ داد.
به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ پاسخ سوالاتی که کاربران باشگاه خبرنگاران در قسمت «کلینیک آنلاین» مطرح کرده بودند، منتشر شد.
شما هم می‌توانید با مراجعه به کلینیک باشگاه خبرنگاران و طرح سوالات خود، پاسخ را از پزشکان مربوطه دریافت کنید.
پاسخ  سوالات شما در زمینه «بواسیر» را سیدمحمد صا
امیر المومنین علیه السلام قرآن مهجور
ثقة الاسلام کلینی قدس سره روایت کرده است که امیر المومنین علیه السلام در قسمتی از خطبه خود مشهور به خطبه وسیله که هفت روز پس از شهادت رسول خدا صلی الله علیه و آله ایراد نمودند، فرموده است:
«فَأَنَا الذِّكْرُ الَّذِی عَنْهُ ضَلَّ، وَ السَّبِیلُ الَّذِی عَنْهُ مَالَ، وَ الْإِیمَانُ الَّذِی بِهِ كَفَرَ، وَ الْقُرْآنُ الَّذِی إِیَّاهُ هَجَرَ، وَ الدِّینُ الَّذِی بِهِ كَذَّبَ.»
«من همان ذکرم که از آن گمر
_ امام حسین را فقط به جنگِ روز عاشورا نباید شناخت؛ آن یک بخش از جهاد امام حسین است. به تبیین او، امر به معروف او، نهی از منکر او، توضیح مسائل گوناگون در همان منی و عرفات، خطاب به علما، خطاب به نخبگان - حضرت بیانات عجیبی دارد که در کتاب‌ها ثبت و ضبط است - بعد هم در راه به سمت کربلا، هم در خود عرصه‌ی کربلا و میدان کربلا، باید شناخت.
_ در خود عرصه‌ی کربلا حضرت اهل تبیین بودند، می‌رفتند، صحبت می‌کردند. حالا میدان جنگ است، منتظرند خون هم را بریزند،

یکی از مشکلات مبلغین، خصوصا در تبلیغ دانش‌آموزی و کودکان، این است که مخاطب، ادبِ کلام ندارد و با الفاظ زشتی مخاطب خود را صدا می‌زند و با او صحبت می‌کند. برای حلّ این مشکل، می‌توان به این احادیث رجوع کرد:

أجملوا فی‏ الخطاب‏ تسمعوا جمیل الجواب.[1]

«زیبا خطاب کنید، تا زیبا پاسخ بشنوید.»

نکیر الجواب‏ من‏ نکیر الخطاب.[2]

«پاسخ بد، به دلیل خطاب بد است.»

پس زیبا خطاب کنیم، تا زیبا پاسخ بشنویم! [3]

[1] تمیمى آمدى، عبد ال
با سلام خدمت دوستان بدلیل تغییر تنظیمات متاسفانه برای مدتی امکان پاسخ گویی  به ارسال نظر و سئوالات دوستان وجود نداشت بنابراین از  عدم پاسخ به دوستان پوزش می طلبم.
 لطفا مطالب خود را در
تلگرام   arsenjani@
 با بنده در میان بگذارید.
سوالات اصول و روش های بیهوشی 475 سوال+پاسخ نامهسوالات بیماری شناسی  455 سوال+پاسخ نامه
سوالات فارماکولوژی 500 سوال +پاسخ نامه
سوالات مراقبت های ویژه 415 سوال +پاسخ نامه
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این سوالات پایین جز منابع سوالات استخدامی نیست و لی برای مطالعه آزاد بصورت رایگان در سایت قرار داده ایم
سوالات فیزیولوژی 410  سوال +پاسخ نامه
سوالات تشریح 420 سوال +پاسخ نامه
سوالات آناتومی   430 سوال  +پاسخ نام
سایت های خوب و زیادی تو زمینه پرسش پاسخ فارسی فعالیت میکنند مثلا جواب ۲۴ ولی یکی از سایت هایی که خیلی به نظرم خوب میاد و ظاهر خوبی داره وبسایت تک توک هستش برای پرسش پاسخ فارسی لینکش رو قرار میدم هرکی خواست میتونه ازش استفاده کنه
ادامه مطلب
کتاب《مظلومیت حضرت زهرا سلام الله علیها》اثر «حسین قربانی دامنابی» در 182 صفحه از چاپ خارج شد.
این کتاب در 6 بخش، مظلومیت حضرت زهرا (س) را از منابع معتبر اهل سنت اثبات می نماید.✅ بخش اول: جایگاه و منزلت حضرت زهرا (س)✅ بخش دوم: تحریف و سانسور حقایق✅ بخش سوم: غصب فدک و پیامدهای آن✅ بخش چهارم: سیره ی تند عمر بن خطاب در برخورد با زنان✅ بخش پنجم: هجوم به خانه حضرت زهرا (س)✅ بخش ششم: پاسخ به چند شبهه متداول
مهم ترین ویژگی های کتاب:
1⃣ جمع آوری نظر همه ی ع
یکی از مشکلات
مبلغین، خصوصا در تبلیغ دانش‌آموزی و کودکان، این است که مخاطب، ادبِ کلام ندارد و
با الفاظ زشتی مخاطب خود را صدا می‌زند و با او صحبت می‌کند. برای حلّ این مشکل،
می‌توان به این احادیث رجوع کرد:
أجملوا
فی‏ الخطاب‏ تسمعوا جمیل الجواب.[1]
«زیبا خطاب کنید،
تا زیبا پاسخ بشنوید.»
نکیر
الجواب‏ من‏ نکیر الخطاب.[2]
«پاسخ بد، به دلیل
خطاب بد است.»
پس زیبا خطاب کنیم، تا
زیبا پاسخ بشنویم! [3]

[1]
تمیمى آمدى، عبد الواحد بن محمد، غرر الحکم و در
خزعبلات صوفیه و اهانت به رسول خدا صلی الله علیه و آله برای فضیلت‌سازی برای عمر بن خطاب
وقتی که طبق چرندیات صوفیه، شیطان از عمر بن خطاب فراری است، اما رسول خدا صلی الله علیه و آله را وسوسه می‌کند!!!
افلاکی از بزرگان صوفیه می‌نویسد:
همچنان عزیزی سوال کرد که ابلیس محمد را علیه السلام را وسوسه می‌کرد و از سایه عمر می‌گریخت و ان الشیطان لیفر من ضل عمر، حکمت چیست؟ فرمود که حضرت محمد دریا بود و عمر قدحی بود پر آب؛ دریا را ز پوز سگ نگاه ندارند که دری
پاسخ سوالات درسهایی از قرآن ۹۸.۸.۹
-1 ﺑﻬﺘﺮﻦ ﺩﻦ ﻭ ﺁﻦ ﺑﺎﺪ ﺪﺍﻡ ﻭ ﺭﺍ ﺩﺍﺭﺍ ﺑﺎﺷﺪ؟
1 ‏) ﻋﻘﻼﻧ ﺑﻮﺩﻥ
2 ‏) ﻓﻄﺮ ﺑﻮﺩﻥ
3 ‏) ﻫﺮ ﺩﻭ ﻣﻮﺭﺩ ❤
-2 ﺑﺮ ﺍﺳﺎﺱ ﺁﻪ 23 ﺳﻮﺭﻩ ﺍﺳﺮﺍﺀ، ﻧﺤﻮﻩ ﺳﺨﻦ ﻔﺘﻦ ﺑﺎ ﻭﺍﻟﺪﻦ، ﺑﺎﺪ ﻮﻧﻪ ﺑﺎﺷﺪ؟
1 ‏) ﺳﺨﻦ، ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺑﺎ ﺗﺮﻢ ﺁﻧﺎﻥ❤
2 ‏) ﺳﺨﻦ ﻧﺮﻡ ﻭ ﺁﺭﺍﻡ
3 ‏) ﺳﺨﻦ ﻧﻮ ﻭ ﻣﻌﺮﻭﻑ
-3 ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻪ ﺎﺭ، ﺑﺮ ﺍﺭﺯﺵ ﻧﻤﺎﺯ ﺩﺭ ﻧﺰﺩ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ، ﺑﺶ ﺍﺯ ﺎﺭﻫﺎ ﺩﺮ ﻣﺍﻓﺰﺍﺪ؟
1 ‏) ﻋﻄﺮ ﺯﺩﻥ
2 ‏) ﻣﺴﻮﺍ ﺯﺩﻥ❤
3 ‏) ﺷ
1 ‏) ﻋﻘﻼﻧ ﺑﻮﺩﻥ
2 ‏) ﻓﻄﺮ ﺑﻮﺩﻥ
3 ‏) ﻫﺮ ﺩﻭ ﻣﻮﺭﺩ ❤
2 ‏) ﺳﺨﻦ ﻧﺮﻡ ﻭ ﺁﺭﺍﻡ
3 ‏) ﺳﺨﻦ ﻧﻮ ﻭ ﻣﻌﺮﻭﻑ
1 ‏) ﻋﻄﺮ ﺯﺩﻥ
2 ‏) ﻣﺴﻮﺍ ﺯﺩﻥ❤
3 ‏) ﺷ
جواب بازی فندق همه مراحل
با سلام خدمت همراهان گرامی سایت آسوده وب / با جواب بازی فندق در خدمت شما عزیزان هستیم / تمامی مراحل رو به تفکیک و به صورت کامل در همین پست خدمت شما عزیزان ارائه داده ایم…
خوشحال میشیم در قسمت نظرات / نظرها/ انتقادات و … خود را برای ما و سایر دوستان بازدید کننده ارسال کنید.

جواب بازی فندق مرحله 1
تعداد کلمات : 2 کلمه
پاسخ ها : دو/ دود
جواب بازی فندق مرحله 2
تعداد کلمات : 2 کلمه
پاسخ ها :  سد/ سبد
جواب بازی فندق مرحله 3
تعد
پاسخ درسهایی از قرآن 7 آذر ۹۸
سوالات مسابقه درسهایی از قرآن ۹۸.۹.۷
برای دریافت پاسخ های این هفته بصورت pdf : اینجا رو بزنید
برای عضویت در کانال پاسخ ها بروی تصویر زیر بزنید :

پاسخ ها را چگونه دریافت کنیم؟
برای مشاهده سوالات این هفته + پاسخ سوالات و متن کامل سخنرانی استاد قرائتی این برنامه را نصب کنید :
دانلود و نصب
این برنامه اندرویدی مورد تایید بیش از 5 هزار کاربر فعال می باشد
دریافت از کانال تلگرام : اینجا رو بزنید

اگر گوشی اندروید ندارید
پاسخ درسهایی از قرآن 7 آذر ۹۸
سوالات مسابقه درسهایی از قرآن ۹۸.۹.۷

برای مشاهده سوالات این هفته + پاسخ سوالات و متن کامل سخنرانی استاد قرائتی این برنامه را نصب کنید :
دانلود و نصب

اگر گوشی اندروید ندارید
پاسخ درسهایی از قرآن 14 آذر ۹۸
سوالات مسابقه درسهایی از قرآن ۹۸.۹.۱۴
خطر کوچک شمردن گناه

دانلود و نصب

اگ
پاسخ درسهایی از قرآن ۳۰ ابان ۹۸
سوالات مسابقه درسهایی از قرآن ۹۸.۸.۳۰

دانلود و نصب

اگر گوشی اندروید ند
واکنش آقا امام صادق علیه السلام هنگام شنیدن نام عمر بن خطاب و منصور دوانیقی
شیخ الفقها ابو الصلاح حلبی رضوان الله علیه عالم بزرگ شیعه روایت کرده است:
ورووا عن اسماعیل بن یسار ، عن غیر واحد ، عن جعفر بن محمد قال : كان إذا ذكر عمر زنّاه ، وإذا ذكر أبا جعفر أبا الدوانیق زنّاه .
هر گاه در مجلسی نام عمر و منصور دوانیقی می آمد امام صادق علیه السلام می‌فرمودند: ای زنازاده!!!
تقریب المعارف، تالیف ابو الصلاح حلبی، صفحه ۲۴۸

پس بیایید ما شیعیان نیز به اما
‏بهترین پاسخ توهین ترامپ به سردارسلیمانی این ابیات مولاناست:  

شمع حق را پف کنی تو ای عجوز
هم تو سوزی هم سرت ای گنده‌پوز

کی شود دریا ز پوز سگ نجس
کی شود خورشید از پف منطمس

هر که بر شمع خدا آرد پف او
شمع کی میرد بسوزد پوز او

مه فشاند نور و سگ وع وع کند
سگ ز نور ماه کی مرتع کند

سیدنظام الدین موسوی

با سلام و احترام،
لطفا پاسخ پرسش های باقیمانده از سری دوم تجزیه و تحلیل سیستم ها را از اینجا دریافت کنید. یادآوری می گردد که فایل ارسالی رمزنگاری شده است.
لطفا برای احترام به علم و دانش این پاسخ ها را در اختیار دانشجویان سایر گروه های این درس قرار ندهید.
شاد و پیروز باشید.
خوب یادم هست از همان کودکی‌ از اینکه کسی اسمم را کج یا خلاصه کند بدم می‌آمد، مثلا همان موقع‌هایی که فرشته را از روی محبت یا صمیمیت "فری" یا بقیه از روی شوخی‌های دوستانه "فرشتو" یا "فَرو" می‌گفتند احساس خوبی نداشتم ؛ یادم نمی‌آید به فری گفتن‌ها، با وجودم دوست نداشتن، واکنش خاصی نشان داده یا گفته باشم که مرا اینگونه خطاب نکنید اما به فرو و فرشتو همیشه با شوخی یا عصبانیت واکنش نشان می‌دادم تا مبادا عادت شود و بماند، تا جایی که امروز تقریبا هم
روزی پادشاهی ولخرج هنگام عبور از سرزمینی با دو دوست جوان ملاقات کرد . 

این دو دوست بینوا که تا آن زمان با گدایی امرار معاش می کردند ، همچون دو

روی یک سکه جدانشدنی به نظر می رسیدند . 

پادشاه که آن روز سرحال بود، خواست به آنها عنایتی بکند. پس به هر کدام

پیشنهاد کرد آرزویی کنند. ابتدا خطاب به دوست کوچیک تر گفت: به من بگو چه

می خواهی قول می دهم خواسته ات را برآورده کنم . اما باید بدانی من در قبال

هر لطفی که به تو می کنم ، دو برابر آن را به
یهو ریاض پرسید: «پس گفتید که چیزی دربارۀ حکومت عدل عمر بن خطاب نشنیده ید؛ نه؟»
گفتم: «نه، یعنی حکومت عادلانۀ معروفی که من شنیده م منسوب به عمر بن خطاب نیست.»
رشید: «پس منسوب به کیه؟»
گفتم: «حضرت علی علیه السلام.»
پرسیدم: «عمر بن خطاب چطور از دنیا رفت؟»
ریاض جواب داد: «موقع نماز صبح با شمشیر به سرش ضربه زده ان و فرقش رو شکافته ان. این رو که حتماً خبر داشتید؛ نه؟»
واویلا ... عجب اوضاعی! غیر از این مورد، دربارۀ چند تا داستان معروف تاریخی دیگه هم از
یهو ریاض پرسید: «پس گفتید که چیزی دربارۀ حکومت عدل عمر ابن خطاب نشنیده ید؛ نه؟»
گفتم: «نه، یعنی حکومت عادلانۀ معروفی که من شنیده م منسوب به عمر ابن خطاب نیست.»
رشید: «پس منسوب به کیه؟»
گفتم: «حضرت علی علیه السلام.»
پرسیدم: «عمر ابن خطاب چطور از دنیا رفت؟»
ریاض جواب داد: «موقع نماز صبح با شمشیر به سرش ضربه زده ان و فرقش رو شکافته ان. این رو که حتماً خبر داشتید؛ نه؟»
واویلا ... عجب اوضاعی! غیر از این مورد، دربارۀ چند تا داستان معروف تاریخی دیگه ه
پاسخ درسهایی از قرآن 28 آذر ۹۸
سوالات مسابقه درسهایی از قرآن ۹۸.۹.۲۸
برای دریافت و دانلود پاسخ های این هفته بصورت pdf : اینجا رو بزنید
ریشه ایمان به خدا

دانلود و نصب
دریافت از کانال تلگرام : اینجا رو بزن
در پی آسمانی‌شدن سردار سرافراز اسلام
سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پیامی «خطاب به ملت عزیز ایران» صادر کردند.
پاسخ شما به پیام ایشان چیست؟
هم‌چنین شما مخاطبین عزیز می‌توانید پیام‌های خود را خطاب به رهبرانقلاب با هشتگ #سلیمانی_آسمانی در حساب‌های کاربری خود در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید.
لینک معرفی شهدای جمهوری اسلامی ایران در پیامرسان بومی سروش
چند سالیه تلاش می‌کنم راحت بگم "نمی‌دونم". هر چی می‌گذره تعداد سوالاتی که جوابشون "نمی‌دونم"ه بیشتر می‌شه. پاسخ بالای 90 درصد سوالاتی که ازم می‌شه رو نمی‌دونم. قبلا عادت داشتم یه جوابی بدم اما حالا می‌بینم اون پاسخ‌ها درست نبودند. اکثر پاسخ‌هایی که می‌دادم بی‌مبنا و حسی بودند. حالا دیگه "نمی‌دونم" یه سبکی خاصی بهم می‌ده.
تصاویر منتشر شده از دیدار نخست وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب، روایتگر سرنوشت پیامی است که به مقصد خود نرسید. آبه شینزو نخست وزیر ژاپن که به جمهوری اسلامی ایران سفر کرده است، صبح امروز (پنجشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار و گفتگو کرد.در دقایق اولیه انتشار خبر و تصاویر این دیدار، پاکتی که در یک تصویر بر روی میز و در تصویر دیگر در کنار «آبه شینزو» قرار داشت مورد توجه ناظران قرار گرفت.
در این تصویر نامه‌ای بر روی می
تصور شد جزئیات را درک می توانیم؛پس گفتند بالاتر از سیاهی رنگی نیست!
گمان بردیم برای برتر بودن باید به سیاهی پیوست و اینچنین سفیدی ها نزد ما روسیاه شدند تا قاعده رنگ ها به هم بریزد.
هرچه گفتند خطاب به در بود لیک پاسخ از دیوار آمد و آنچه دیوار پاسخ داد شماتت در بود!
باج به شغال ندادیم تا عزتی باشد،آنچه حاصل شد ته مانده ی سفره ی کفتارها بود.
روزگار به نفع ما چرخید و چاقوشان دسته خود را برید،به ظن خود در مسیر پیروزی بودیم غافل از اینکه قرار است سرما
پاسخ درسهایی از قرآن 26 دی ۹۸
سوالات مسابقه درسهایی از قرآن ۹۸.۱۰.۲۶
موضوع برنامه این هفته : ضرب المثل های نادرست

دانلود و نصب
دریافت از
آیا متوجه شدید که گوگل گزینه های کمتری برای نتایج جستجوی خود را برای درخشش ارائه می دهد؟ به نظر می رسد گوگل به طور مرتب یک صفحه جدید را به صفحات نتیجه جستجو اضافه می کند که بلافاصله پاسخ سوالات کاربران را پاسخ می دهد بدون آنکه نیاز به کلیک بر روی هر چیزی داشته باشند. به عنوان مثال، [Blade Runner 2049] را تایپ کنید و توسط چهار آگهی، پانل نمودار آگهی کامل، زمان نمایش فیلم، داستان های برتر و خوراک توییتر بمباران می شوید تا زمانی که شما در نهایت به اولین ن
پاسخ درسهایی از قرآن 10 بهمن ۹۸
سوالات مسابقه درسهایی از قرآن ۹۸.۱۱.۱۰
موضوع برنامه این هفته : تقلید درست و نادرست

دانلود و نصب
دریافت از
1 ‏) ﻋﻘﻼﻧ ﺑﻮﺩﻥ
2 ‏) ﻓﻄﺮ ﺑﻮﺩﻥ
3 ‏) ﻫﺮ ﺩﻭ ﻣﻮﺭﺩ ❤
2 ‏) ﺳﺨﻦ ﻧﺮﻡ ﻭ ﺁﺭﺍﻡ
3 ‏) ﺳﺨﻦ ﻧﻮ ﻭ ﻣﻌﺮﻭﻑ
1 ‏) ﻋﻄﺮ ﺯﺩﻥ
2 ‏) ﻣﺴﻮﺍ ﺯﺩﻥ❤
3 ‏) ﺷ
1 ‏) ﻋﻘﻼﻧ ﺑﻮﺩﻥ
2 ‏) ﻓﻄﺮ ﺑﻮﺩﻥ
3 ‏) ﻫﺮ ﺩﻭ ﻣﻮﺭﺩ
1 ‏) ﺳﺨﻦ، ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺑﺎ ﺗﺮﻢ ﺁﻧﺎﻥ
2 ‏) ﺳﺨﻦ ﻧﺮﻡ ﻭ ﺁﺭﺍﻡ
3 ‏) ﺳﺨﻦ ﻧﻮ ﻭ ﻣﻌﺮﻭﻑ
1 ‏) ﻋﻄﺮ ﺯﺩﻥ
2 ‏) ﻣﺴﻮﺍ ﺯﺩﻥ
3 ‏) ﺷﺎﻧﻪ
پلاگین Best Answer on Discussions Forums 1.1.0 برای انجمن ساز IPS 4.4
: در پاسخ به تاپیک های ارسالی در انجمن ساز همیشه پاسخ هایی ارسال می
شوند که تاپیک را شلوغ و یا غیر مرتبط هستند به واسطه این برنامه شما
میتوانید بهترین پاسخ را بین ارسالی های انتخاب نمایید و موضوع را حل شده
مارک نمایید

مدال
موضوعاتی که به عنوان حل شده تنظیم شده اند دارای مدالها در انجمن هستند
در چه مکان هایی این مدالها به نمایش در می آیند :
در موضوع ها
در انجمن ها
در نتایج جستجو و جریان های ف
یکی از قشنگ‌ترین قسمت‌های تکنولوژی اینجاست که شما صبح ایمیل‌تون رو باز می‌کنید و از اون سر دنیا مورد خطاب اساتیدی قرار می‌گیرین که به پروژتون کمک می‌کنن، در حالیکه خودتون تو آشپزخونه ایستادید که شیر رو اجاق سر نره و خواهرزاده‌ی دو و نیم ساله‌تون با مگس‌کش شما رو نزنه.
پاسخ درسهایی از قرآن 17 بهمن ۹۸
سوالات مسابقه درسهایی از قرآن ۹۸.۱۱.۱۷
موضوع برنامه این هفته : انقلاب اسلامی و مهدویت

دانلود و نصب
دریاف
پرسش و پاسخ های QA مربوط به تست برنامه های موبایل
آیا برای یک مصاحبه شغلی برای تست برنامه های موبایل آماده میشوید؟ ما برایتان  پرسش و پاسخ های مربوط به این شغل را فراهم نموده ایم. پس خودتان را آماده کنید.
با افزایش فناوری در تمام دنیا ، از آن طرف نیز تست برنامه ها و وب سایت های طراحی شده برای دستگاه های مختلف تلفن همراه هر روز تقاضای بیشتری پیدا میکند.
اگر قرار است برای یک پروژه ای با برنامه نویسی مصاحبه کنید ، توسط آنها متعجب نشوید. در عوض ب
#حدیث_مهدوی

امام حسن مجتبی(ع)
«امام جواد علیه‌السلام روایت می کنند که روزی حضرت علی علیه‌السلام در حالی که به دست سلمان تکیه داده بودند وارد مسجد الحرام شدند و امام حسن مجتبی در محضر آن حضرت بود، در آن هنگام مردی نیکو صورت که جامه های زیبا بر تن داشت وارد شد و به خدمت امیرمومنان علیه‌السلام عرض ادب و تقدیم سلام نمود، سپس گفت: من از محضر شما سه پرسش می کنم، اگر آنها را پاسخ فرمائید می فهمم که این مردم به شما ستم کردند و حق شما را به ناحق غصب ک
روزی مردی را نزد عمر بن خطاب آوردند، کاردی خون آلود به دست، وی را بالای سر کشته ای یافته بودند، و آن مرد همی گفت: "به خدا سوگند من او را نکشته ام و نه او را می شناسم و من با این کارد به دنبال گوسفندی که از دستم فرار کرده بود می رفتم که به این کشته برخوردم!" 
عمر دستور به قتل مرد داد که ناگهان دیگری ایستاد و گفت: "انا لله و انا الیه راجعون قاتل منم، روا نباشد کس دیگری جای من بکشند!" 
عمر از فتوا درماند و عاجز شد، علی به اشاره فتوای قضاوت از فرزندش حسن
کسی که تو رو دروغ گو خطاب کنه و الفاظ رکیک بکار ببره ظاهرا که نه حتما عاشق نیست و فقط دنبال سپری شدن روزگارشه. 
میگن تو محال ترین اتفاق ها یه هَست وجود داره ،دیشب فهمیدم که هست
قرار بود وبلاگ رو کامل کنم کلی متن نوشته بودم هرچند این وبلاگ حذف شه بهتره
طوفان عظیم نوح(ع) آغاز دورۀ جدید تمدّن بشری بر روی زمین است. زمان رخداد آن مورد اتّفاق عموم ملّت‌ها و امّت‌ها قرار دارد که حدود 3100 پیش از میلاد -با اندکی پس و پیش- گفته شده است؛ امّا در مورد اینکه جهانی بوده یا منحصر به غرب آسیا، در بین صاحبنظران اختلاف است. آیت‌الله جوادی آملی از جمله عالمان معاصر شیعه است که این اختلاف نظر را به طور جدّی در مباحث تفسیری خود مطرح کرده است.
امّا از نظر حقیر، وقتی خداوند در چند جای قرآن، انسان‌ها را با لفظ "بنی
پاسخ درسهایی از قرآن ۱۵ اسفند ۹۸
سوالات مسابقه درسهایی از قرآن ۹۸.۱۲.۱۵
موضوع برنامه این هفته : انتخاب درست، وظیفه ملی و دینی

دانلود و نصب
این برنامه اندرویدی مورد تایید بیش از 5 هزار کاربر فعال می ب
پاسخ درسهایی از قرآن 24 بهمن ۹۸
سوالات مسابقه درسهایی از قرآن ۹۸.۱۱.۲۴
موضوع برنامه این هفته : همسر فرعون ، الگوی همه‌ ی مؤمنان

دانلود و نصب
این برنامه اندرویدی مورد تایید بیش از 5 هزار کاربر فعال می ب
پاسخ درسهایی از قرآن 1 اسفند ۹۸
سوالات مسابقه درسهایی از قرآن ۹۸.۱۲.۰۱
موضوع برنامه این هفته : انتخاب درست، وظیفه ملی و دینی

دانلود و نصب
این برنامه اندرویدی مورد تایید بیش از 5 هزار کاربر فعال می باش
«حتماً دربارۀ عدل عمر ابن خطاب شنیده اید.»
ریاض، انگار یهو مطلب مهمی برای گفتن یادش اومده باشه، با خوشحالی گفت: «می گن عمر ابن خطاب داشته توی یه کوچه راه می رفته که الاغی از اون کوچه رد می شه و پاش می ره توی یه چاله و می لنگه. عمر گریه می کنه و می گه خدا توی اون دنیا از من سؤال می کنه چرا در زمان تو حیوونی پاش توی یه چاله رفته و چرا اون راه چاله داشته و ...»
گفتم: «خدا از عمر ابن خطاب می پرسه که چرا در زمان تو پای یه حیوون توی چاله رفته، اما نمی پرسه چ
‍ ‍ دانلود کتاب مظلومیت حضرت زهرا (س):
http://s6.picofile.com/file/8384049684/Mazloomiyat.pdf.html‍ ‍ این کتاب در 6 بخش و با 182 صفحه، مظلومیت حضرت زهرا (س) را از منابع معتبر اهل سنت اثبات می نماید.✅ بخش اول: جایگاه و منزلت حضرت زهرا (س)✅ بخش دوم: تحریف و سانسور حقایق✅ بخش سوم: غصب فدک و پیامدهای آن✅ بخش چهارم: سیره ی تند عمر بن خطاب در برخورد با زنان✅ بخش پنجم: هجوم به خانه حضرت زهرا (س)✅ بخش ششم: پاسخ به چند شبهه متداول
مهم ترین ویژگی های کتاب:
1⃣ جمع آوری نظر همه ی عالمان
حدیث قرطاس و وجوب لعن عمر بن خطاب در کلام علامه مجلسی قدس سره
علامه مجلسی رضوان الله علیه پس از نقل حدیث قرطاس و توهین عمر بن خطاب به رسول خدا صلی الله علیه و آله از کتب شیعه و سنی می‌نویسد:
ای عزیز! آیا بعد از این حدیث که همه عامه (اهل سنت عمری) روایت کرده‌اند هیچ عاقل است که شک کند در کفر عمر و کفر کسی که عمر را مسلمان نامد؟ اگر بقالی یا علافی خواهد که وصیت کند، کسی که مانع وصیت او شود، مردم بر او طعن‌ها می‌کنند؛ هر گاه رسول خدا صلی الله علیه و
دانلود پاسخ نامه آزمون ریاضی تجربی ۲۰ اردیبهشت ۹۹

دانلود پاسخ نامه ِآزمون زیست ۲۱ اردیبهشت ۹۹

دانلود پاسخ نامه آزمون حسابان ۲۱ اردیبهشت ۹۹

دانلود پاسخ‌ نامه آزمون شیمی ۲۲ اردیبهشت ۹۹ 

دانلود پاسخ نامه آزمون گسسته ۲۳ اردیبهشت ۹۹

دانلود پاسخ نامه آزمون فیزیک 

دانلود پاسخ نامه آزمون حسابان ۲۵ اردیبهشت

دانلود پاسخ نامه آزمون زیست ۲۵ اردیبهشت
با سلام و احترام،
لطفا برای افزایش آمادگی خود برای شرکت در آزمون به پرسش های این فایل و پرسش های ۶ و ۷ از این فایل پاسخ دهید.
توجه: حتما محاسبه پاسخ فرکانسی سیستم های زمان-پیوسته و زمان-گسسته دارای پس خور (فیدبک دار) را یادبگیرید.
پاسخ این تمرین ها را قبل از آزمون در وبلاگ قرار خواهم داد.
شاد و پیروز باشید.
محمد قربانی به نقد فیلم مطرب در برنامه هفت شب گذشته واکنش نشان داد.
به گزارش عصر ایران قربانی در صفحه اینستاگرامش نوشت:
هموطنان عزیزدیشب ،مثلا در یک برنامه سینمایی بنام (هفت)که متعلق به صدا و سیمای جمهوری اسلامی است،و بودجه آن از بیت المال تامین میشود،یعنی از خود شما عزیزان،ورئیس صدا و سیمایش را نیز مقام رهبری انتخاب میکنند،و ایشان همیشه در بیاناتشان ازکلمات، شان و منزلت و احترام به مردم استفاده میکنند،مردم انقلابی ،مردم شهید داده و جانب
در مقاله وکیل پایه یک مرد در پرسش و پاسخ قضایی می خواهیم تا به رپسش های پر تکرار مطرح شده از جانب شما عزیزان پاسخ دهیم. در این مقاله سعی شده است تا به اکثر پرسش های مهم و پر تکرار پاسخ داده شود. در نظر داشته باشید که پاسخ های مطرح شده در این مقاله از زبان وکیل پایه یک بیان گردیده است . به بیان وکیل پایه یک در صورتی که افراد اطلاعت خود را در زمینه حقوقی افزایش دهند می توانند در بسیاری از مواقع از بروز مشکلات جدی حقوقی جلوگیری نمایند و بر همین اساس
در مقاله وکیل پایه یک مرد در پرسش و پاسخ قضایی می خواهیم تا به رپسش های پر تکرار مطرح شده از جانب شما عزیزان پاسخ دهیم. در این مقاله سعی شده است تا به اکثر پرسش های مهم و پر تکرار پاسخ داده شود. در نظر داشته باشید که پاسخ های مطرح شده در این مقاله از زبان وکیل پایه یک بیان گردیده است . به بیان وکیل پایه یک در صورتی که افراد اطلاعت خود را در زمینه حقوقی افزایش دهند می توانند در بسیاری از مواقع از بروز مشکلات جدی حقوقی جلوگیری نمایند و بر همین اساس
آیا متوجه شدید که گوگل گزینه های کمتری برای نتایج جستجوی خود را برای درخشش ارائه می دهد؟ به نظر می رسد گوگل به طور مرتب یک صفحه جدید را به صفحات نتیجه جستجو اضافه می کند که بلافاصله پاسخ سوالات کاربران را پاسخ می دهد بدون آنکه نیاز به کلیک بر روی هر چیزی داشته باشند. به عنوان مثال، [Blade Runner 2049] را تایپ کنید و توسط چهار آگهی، پانل نمودار آگهی کامل، زمان نمایش فیلم، داستان های برتر و خوراک توییتر بمباران می شوید تا زمانی که شما در نهایت به اولین ن
دوستان و خوانندگان عزیز وب‌سایت بازی‌سنج

این پست، همیشه در ابتدای سایت قرار دارد و آخرین وضعیت پاسخ بازی‌ها را نشان می‌دهد.
با کلیک کردن بر نام بازی‌ها، به صفحه پاسخ آن بازی منتقل می‌شوید.
هم‌چنین از قسمت موضوعات نیز می‌توانبد بازی مد‌نظر را انتخاب کرده و پاسخ‌های آن را مشاهده کنید.

وضعیت بازی‌ها به شرح زیر است:

آفتابه: کامل
آمیرزا: تا مرحله‌ی 800
همسران شاه: کامل
اتاق مخفی: تا پایان بخش اول
فندق: تا مرحله‌ی 400
خواستگاری: به‌زودی گ
به درس 11 از مجموعه آموزش زبان انگلیسی برای نوآموزان خوش آمدید. در این درس می خواهیم با نحوه پاسخ دادن مناسب به سوالات در زبان انگلیسی آشنا شویم.پاسخ بلند و کوتاهبرای پاسخ دادن به یک سوال بله و خیر دو روش وجود دارد (اگر نخواهید فقط با بله و خیر جواب دهید! یا سری تکان دهید)    پاسخ بلند: در پاسخ بلند همان جمله را به صورت غیر سوالی و با حالت تائید تکرار می کنید. یا اگر جواب منفی باشد همان جمله را به صورت غیر سوالی و منفی و با حالت رد تکرار می کنید. (مع
سلام اگر اشتباه نکنم این پرسش و پاسخ دومه
به نظر شما مردم امروزا بیشتر ب چ چیزایی نیاز دارن؟؟
ینی خود شما چی تو زندگیتون کمه؟؟
چی هر روز عصبیتون میکنه؟؟
اگر هرچیزی هست بگین
حتی مثلا اگر سوراخ جوابتونم اذیتتون میکنه بگین
مهم نیست چی باشه فقط لطفا تو نظرات بیگن
تاکید رسول خدا صلی الله علیه و آله بر خلافت امیر المومنین پس از خود (به روایت اهل تسنن)
ابن ابی عاصم شیبانی از علمای اهل تسنن روایت کرده است:
۱۱۸۸- ثنا مُحَمَّدُ بْنُ الْمُثَنَّی، حَدَّثَنَا یَحْیَی بْنُ حَمَّادٍ، عَنْ أَبِی عَوَانَةَ، عَنْ یَحْیَی بْنِ سُلَیْمٍ أَبِی بَلْجٍ، عَنْ عَمْرِو بْنِ مَیْمُونٍ، عَنِ ابْنِ عَبَّاسٍ، قَالَ: قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلی الله علیه وسلم لِعَلِیٍّ: " أَنْتَ مِنِّی بِمَنْزِلَةِ هَارُونَ مِنْ مُوسَی، إِ
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
از اهل سقیفه سؤال می پرسم 
چگونه است که شما پیامبر را معصوم و پاک و عاری از خطا و اشتباه نمی‌دانید و معتقد هستید که او گناه کرده است و خداوند بخشید ه است ،پیامبری که صاحب دین و آورنده قرآن بود.پیامبری که خداوند می فرماید از روی هوا و هوس حرف نمی‌زند و آنچه میگوید وحی است، و از طرف دیگر همسر او عایشه را پاک میدانید و عاری از هر گونه خطا و اشتباه! و خوب میدانید اگر خداوند فرمود زنان پیامب

⭕️ میدان امام حسین؛ پاسخ می‌دهیم به اهانت‌کنندگان به ساحتِ #امام_حسین! در دهمین سالگرد تو دهنیِ مردم به آشوبگران و اهانت‌کنندگان در #عاشورای_۸۸ می‌آییم تا باری دیگر به دشمنان پاسخ دهیم که همه در برابر دشمنان ایران متّحدیم! دوشنبه ۹ دی ۹۸ ساعت ۱۴ میدان امام حسین تهران گفتنی‌است این مراسم در میادین و خیابان‌های اصلی شهر‌ها برگزار خواهد شد! 
هر ادمی یه روزی میاد یه روزی هم میره
بعضی رفتنا دلیل داره
بعضیاشم بی دلیله
رفتن من دلیل داشت
هرچیزی رو تحمل کردم
توهین...دروغ...تخریب ...تحقیر...نگاه از بالا...
ولی بی معرفتی تحمل کردن نداره
جایی کم نزاشتم ک حقم بی معرفتی باشه
خدانگهدارت

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

مدت زمان: 1 دقیقه 22 ثانیه
دانلود این ویدیوحجم: 11.5 مگابایت
چشم‌هایش را مقابل آینه تنگ می‌کند و می‌پرسد دوباره؟ کمی عقب می‌کشد و با سردی پاسخ می‌گوید: دوباره. می‌پرسد آخر چرا؟ پاسخ می‌گوید درد دارم خسته‌ام، ملال به جانم نشسته. می‌پرسد مطمئنی، می‌گوید معلومه که نه و حتی پشیمونم و به روز شمار افتاده‌اند که تمام شود. پرسنده می‌گوید عجب خری هستی تو. می‌گوید می‌دانم.
پس از آزادی سربازان آمریکایی
فرمانده آمریکایی خطاب به سربازانش : رفتار ایرانی ها با شما چگونه بود؟!سرباز آمریکایی : بسیار خوب؛ حتی به ما ناهار و شام دادند! فرمانده: وای! ایرانی ها در غذایشان ماده ای می ریزند که شمارو دنباله رو عقایدشان می کند! 
سرباز: نه به امام هشتم اصلا اینطور نیست!

شهید آیت الله اشرفی اصفهانی از زبان خودشان /مقامی بالاتر از «شهادت» نداریمدر اسلام مافوق مقام شهادت، دیگر مقامی نداریم. برای اینکه در قرآن، خداوند عالم در چند جا می فرماید -خطاب به مردم و خطاب به خود پیغمبر اسلام - به اینکه شهدای در راه خدا، آنهایی که جان خودشان را در راه خدا داده اند مردگانند، بلکه اینها زنده اند. 
نوید شاهد: ولادت بنده در سده اصفهان که بعد در زمان طاغوت آن شهرستان شد به نام همایون شهر و در زمان انقلاب باز هم تغییر نام داد و ن
پاورپوینتی زیبا و جذاب در 34 اسلاید قابل ویرایش به همراه تصاویر با کیفیت جهت یادگیری بهتر دانش آموزان و تدریس دبیران عزیز
شاید توجه کرده باشید که درختان با کاهش سرما گل می دهند، یا اینکه گلبرگ های بعضی گیاهان در شب بسته می شوند. آیا می توانید مثال های دیگری نیز دربارۀ پاسخ گیاهان به شرایط محیطی ارائه دهید؟ در ادامه انواعی از این پاسخ ها را بررسی می کنیم.

دانلود فایل

ای ابا صلت، ماه شعبان گذشت و این آخرین هفته آن است . آنچه را از این ماه کوتاهی نموده ای، در باقی مانده جبران کن وبرتو باد که به نیازهای اصلی خود توجه کنی و دعا واستغفار بسیار کن و قرآن را بسیار بخوان واز گناهان نزد خدا توبه نما تا وقتی که ماه خدا به تو رو می کند ، خود را برای خدا خالص کرده باشی،
ادامه مطلب
هفت برتری امیر المومنین علیه السلام در کلام حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله (به روایت اهل تسنن)
حافظ ابی نعیم محدث و عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
حَدَّثَنَا إِبْرَاهِیمُ بْنُ أَحْمَدَ بْنِ أَبِی حُصَیْنٍ، ثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللهِ الْحَضْرَمِیُّ، ثَنَا خَلَفُ بْنُ خَالِدٍ الْعَبْدِیُّ الْبَصْرِیُّ، ثَنَا بِشْرُ بْنُ إِبْرَاهِیمَ الْأَنْصَارِیُّ، عَنْ ثَوْرِ بْنِ یَزِیدَ، عَنْ خَالِدِ بْنِ مَعْدَانَ، عَنْ مُعَاذِ بْنِ
سوالات هدیه های آسمان سوم درس یازدهم
سوال و جواب هدیه سوم درس یازده

سوالات درس 11 هدیه ها سوم ابتدایی با جواب :
1- عید پایان ماه رمضان چه نام دارد ؟پاسخ: عید فطر.
2- چرا مسلمانان در روز عید فطر خوشحال هستند؟پاسخ: زیرا آنها توانسته اند که ماه رمضان را با موفقیت روزه بگیرند و به فرمان خدا عمل کنند.
3- مسلمانان در روز عید فطر چه کارهایی انجام می‌دهند؟پاسخ: نماز عید فطر می خوانند، به دیدن بزرگترها میروند و به آنها تبریک می گویند و جشن می گیرند.
4- ن
خبر خودروسوزی دختر هوادار فوتبال مقابل یکی از واحد‌های قضایی در تهران واکنش برخی فوتبالیست‌ها و پیشکسوتان این ورزش را در پی داشته است. در فضای مجازی نیز کاربران او را "دختر آبی" خطاب کرده اند و درباره اش می‌نویسند. اما دختر آبی متاسفانه صبح امروز درگذشت
ادامه مطلب
نکاتی درباره فعل مضارع  : - در ساختار فعل مضارع بر سر حرف اول ریشه یکی از حروف  ((ا ، ی ، ت و ن  ))می آید که به اختصار به 1 آن حروف اتین می گویند . . - برای ساخت فغل امر ما به فعل مضارع توجه میکنیم و تغییرات را روی آن انجام می دهیم  2 - فعل مضارع در زبان عربی به مضارع اخباری در زبان فارسی ترجمه می شود پس ترجمه آن به مضارع 3 التزامی اشتباه است  . َ : مثال لون :می خورند نه بخورند ُ یأک . - تمام افعال مونث در مضارع به جز یک صیغه با ت شروع میشوند 4  استثناء  :جمع

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها